טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
אסקייפ רום

אסקייפ רום

חדר בריחה, או בשמו הלועזי אסקייפ רום, הוא אטרקציה מבוקשת ומאתגרת. אתם ננעלים בחדר למשך כ-60 דקות ועליכם לצאת ממנו בזמן הקצוב הזה, תוך פתירת חידות ועמידה בכל האתגרים. חברת ExitGame מציעה מגוון רחב של חדרי בריחה למשפחות ולאנשים שפשוט מחפשים דרך טובה ויצירתית לאתגר את המוח. כאן תוכלו למצוא חדרי אימה, חדר בריחה המבוסס על סרט דיסני או חדר המציע למשתתפיו עולם קסום ומלא בהרפתקאות.

איך לבחור אסקייפ רום וליהנות מכל רגע

חדרי בריחה הם אטרקציה מהנה ומאתגרת, אך כמו בכל דבר יש צורך לבחור את החדר הנכון והמתאים עבור כל המשתתפים. כך תעשו זאת נכון:

  • מי המשתתפים שבאים אתכם – גם אם אתם אוהבים סרטי אימה וחולמים לצאת מחדר אימה בעצמכם, אין זה אומר שהשותפים שלכם למשחק ייהנו ממנו כמוכם. חדר אימה אינו מתאים לילדים קטנים או לאנשים רגישים במיוחד, ולכן אם אתם עושים בייביסיטר לבני הדודים שלכם בחופש הגדול, מומלץ לבחור חדר בריחה מורכב פחות כמו חדר דיסני או חדר אגדות.
  • חדר לפי היכולת – ישנם חדרי בריחה הכוללים מסלולי מכשולים כמו קיר טיפוס או זחילה בחדרים צרים. כדאי לוודא את קיומם של מאפיינים מיוחדים עם המארגנים כדי לדעת אם הפעילויות מתאימות לכל המשתתפים. אחרי הכול, ישנם משתתפים שיפצחו את החידות בקלות, אך יגלו פחות התלהבות בפעילות הדורשת מאמץ גופני.

· חדר לפי מחיר – כאשר אתם בוחרים אסקייפ רום, ודאו כי הוא תואם את ציפיות התקציב שלכם. המחיר של החדרים מותנה במספר המשתתפים כמו גם בדרגת הקושי ובמורכבות המכשולים.

למי מתאים חדר בריחה

אסקייפ רום מתאים לכל מי שאוהב לפתור חידות ולצאת להרפתקאות מסמרות שיער מבלי לעזוב את הארץ. חדרים אלה מתאימים לפעילויות חברתיות כמו יום גיבוש של צוות העובדים או חגיגת יום הולדת לבן משפחה. חדרי הבריחה תורמים גם להתפתחותם של הילדים, מכיוון שהם מכשירים אותם כבר בגיל צעיר לפתור חידות ולהתגבר על קשיים ובעיות. אם יש לכם קרובי משפחה וחברים אשר אוהבים חדרי בריחה, תוכלו להפתיע אותם ליום ההולדת באמצעות שובר מתנה.