טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדרי בריחה מומלצים

חדרי בריחה מומלצים

אם מיציתם כבר את המסלולים בכל רחבי הארץ ואת הטיסות לחו"ל, ואתם מחפשים חדרי בריחה מומלצים שיאתגרו לכם את המוח, Exit Game היא החברה שתספק לכם את חדרי הבריחה האיכותיים שבהם תמיד רציתם להשתתף. כאן תוכלו לנסות לנטרל את מערכת האבטחה בחדרו של סוכן, לשחק בשח מט קסום או להתמודד עם מפלצות בחדרי האימה השונים.

 

חדרי בריחה מומלצים - איך יודעים אם מדובר בחדר בריחה טוב

שמעתם רבות על חדרי הבריחה מחברים ומקרובי משפחה בכל רחבי הארץ, וכעת אתם מעוניינים לנסות לפתור חידות בעצמכם. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את החדר הנכון:

  • התפאורה היא הכול – בזכות הטכנולוגיה החדשנית שיש היום, ניתן לבנות חדרים משוכללים ומורכבים שייראו כמו מציאות מדומה של ממש. כדי לדעת מה נמצא בתוך החדר, מומלץ לשאול חבר שכבר היה בו – האם הוא התרשם מהתפאורה ומהעיצוב הכללי של החדר?
  • להשאיר טעם של עוד – חדרי בריחה מומלצים יכולים להשרות על המשתתפים חוויה בלתי נשכחת. אמנם לא מומלץ לבקר באותו החדר פעמיים (אלא אם כן אתם מעוניינים להרשים את החברים שלכם בקלות הרבה שבה אתם פותרים את החידות), אך חדר מושקע ואיכותי יכול לעודד אתכם להירשם לחדרים דומים נוספים ולפתור חידות לרוב.

· מהקל אל הכבד – אם אין לכם ניסיון רב בחדרי בריחה כדאי להתחיל בחדר בדרגה קלה. אם תיכנסו לחדר מרהיב בדרגה בינונית או קשה, אתם עלולים להתייאש במהירות מפתרון הרמזים ולבקש לצאת עוד לפני תום ה-60 דקות שהוקצבו לכם. התחילו עם חדר בריחה קל יותר. כך תוכלו להתרגל לרעיון של חדר בריחה ולסיים את החדר הבא בחצי מהזמן שהוקצב לכם.

 

חדר לאירוע של החיים

חדרי בריחה מומלצים מתאימים לאירועים שונים ומגוונים. אפשר, למשל, לציין יום הולדת לאם החוגגת יובל, לערוך ערב גיבוש לכל העובדים, לעשות יום כיף במסגרת מסיבת סטודנטים או לקפוץ לחדר בריחה רגע לפני שהכלה מתחתנת במסגרת מסיבת רווקות פרועה. חדרי הבריחה העליזים, המאתגרים, המפחידים והקסומים מספקים למשתתפים חוויה בלתי נשכחת. כל שצריך לעשות הוא לבחור את חדר הבריחה המתאים ואת החברים שעמם אתם רוצים לעבור את המסע, ולצאת לדרך.