טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדרי בריחה למשפחות

חדרי בריחה למשפחות

מחפשים בילוי משפחתי מהנה אבל נמאס לכם ללכת לבריכה השכונתית? רוצים לגרום לילדים להתנתק ממכשירי הסלולר שלהם? לחברת ExitGame יש פתרון מושלם עבורכם – חדרי בריחה למשפחות. בחדרי הבריחה האלה תוכלו לבדוק את כוחכם כמשפחה מלוכדת המנסה לפתור שורה של חידות ורמזים בזמן מוגבל אשר תוביל אתכם אל היציאה המיוחלת.

 

חדרי בריחה למשפחות - איך בוחרים חדר בריחה לכל המשפחה

לכל משפחה העדפות משלה לגבי חדרי בריחה, אך אם אתם משפחה חדשה בתחום, אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את חדר הבריחה הנכון ולהתכונן אליו היטב:

  • להתחיל מהקל ולעבור לכבד – אל תתפתו להירשם לחדר בריחה בינוני או קשה, אם מעולם לא הייתם בחדר בריחה. סביר להניח שלא תצליחו לסיים אותו ורק תגרמו לילדים שלא לגלות עניין בחדר הבא שבו תרצו לבקר. בתור התחלה, נסו את החדרים הקלים יותר. כך תבינו את הרעיון הכללי העומד מאחורי חדר הבריחה ותוכלו להתקדם לרמות מורכבות יותר.
  • להתאים את החדר ליכולות של כולם – ישנם חדרי בריחה מאתגרים הכוללים מסלולי מכשולים אשר עלולים להתגלות כבעייתיים עבור הילדים. לפני שאתם מזמינים מקומות לחדר בריחה אטרקטיבי כדאי לברר את המאפיינים שלו ולבדוק אם הוא מתאים לכל בני המשפחה שלכם.

· לבחור את הז'אנר הנכון – בדיוק כמו ספרים, חדרי הבריחה מתחלקים לז'אנרים כמו אימה, הרפתקאות או פנטזיה. חדרי בריחה למשפחות אינם כוללים בדרך כלל מאפיינים מפחידים בדומה לחדרי אימה או כמה מבין חדרי ההרפתקאות. אם אתם מחפשים חדר שיתאים לכולם, תמיד כדאי לבדוק את הז'אנר שאליו הוא שייך.

 

החדר שיקדם את הילד שלכם

חדרי בריחה למשפחות נועדו לא רק להנאה ולגיבוש משפחתי, הם גם תורמים להתפתחותו של הילד. חדר בריחה סטנדרטי מאתגר את מוחו של הילד ומאלץ אותו לפתור בעיות מורכבות. פיתוח יכולת זו של פתרון חידות וכתבי סתרים יכולה לעזור לילד גם בבית הספר, כאשר עליו להפעיל את חשיבתו היצירתית כדי לפתור תרגילים ובעיות על דף נייר. כמו כן, המשחקים בחדרי הבריחה תורמים לביטחון העצמי של הילד, ביטחון המתבטא בסביבה הקרובה שלו ובהתנהלותו עם חבריו בבית הספר.