טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
אטרקציות לילדים

כל הורה מכיר את התחושה הזו; סוף השבוע מתקרב, והגיע הזמן להתחיל לתכנן את הפעילות המשפחתית הבאה. מגוון אטרקציות לילדים קיימות בשוק, כל אחת מספקת לילדים גירויים חדשים שבדרך כלל אינם נחשפים אליהם ביום יום. מטרתנו כהורים הינה לספק להם אטרקציה שהיא לא רק מהנה, אלא גם כזו הדורשת חשיבה, תכנון ופיתוח היכולות המחשבתיות של הילדים.

 

אטרקציות לילדים לפיתוח החשיבה

לפני מספר שנים, החלו לצוץ בישראל אטרקציות לילדים חדשות וייחודיות, ששינו את כל מה שהכרנו עד כה בעולם האטרקציות – חדרי הבריחה. החל מנסיעה בזמן, קפיצה לביקור בפארק מלא בדינוזאורים, בריחה ממעבדה או מסע בחלל, חדרי הבריחה מציעים לקהל הרחב; משפחות עם ילדים, זוגות ועוד – חוויות מרגשות הדורשות מהם חשיבה, שיתוף פעולה ועבודת צוות מלאה תחת מגבלת זמן. כיצד חדרי הבריחה משלבים בתוכם את כל היתרונות כאטרקציה?

  • פעילות גופנית – לא מעט חדרי בריחה דורשים שילוב בין יכולת חשיבה וביצוע משימות במהירות (כולל פעילויות ספורטיביות שונות) במטרה לברוח מהחדר לפני תום הזמן.
  • עבודת צוות – בבסיסם של חדרי הבריחה, עומדת השאיפה ליצירת עבודת צוות ושיתוף פעולה מלא בין חברי הקבוצה. ילדים נוטים להתלהב מידי בדרך כלל, ולרצות לעשות דברים בעצמם. משחק בחדר בריחה יעזור להם להבין שלפעמים – אין שניה לעבודת צוות.
  • פיתוח יכולת החשיבה – הילדים עומדים כעת בפני חידות ומשימות שלעיתים כוללות חישובים, יכולות מילוליות, וידע כללי. עליהם להיות מהירי תגובה, וחדי חשיבה. חדר הבריחה מאפשר להם ללמוד ולפתח את יכולות החשיבה שלהם.

 

יוצאים מהשגרה עם חדרי הבריחה של חברת Exit game

חברת Exit game מקימה ומפעילה חדרי בריחה ייחודיים ומקוריים, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. מיטב המוחות עמלים על מנת לתכנן, להקים ולהוציא לפועל חדרים בנושאים שכולם אוהבים. אתם עדיין כאן? קדימה, יש לכם 60 דקות בלבד לפתור את החידות ולבצע את המשימות המורכבות כדי לצאת מהחדר ולהצליח במשימה!