חדר בריחה רחובות

חדר בריחה רחובות

מחפשים אטרקציה מאתגרת ברחובות? חדר בריחה רחובות יכול להתאים לבני משפחה, חברים ולצוות העובדים הנאמנים שלכם. חברת ExitGame דואגת לספק לכם חדרי בריחה מעניינים ומלהיבים הכוללים פעילויות מגוונות. בחדרי הבריחה ברחובות תוכלו לצאת למסע קסום, לרדוף אחרי רוח רפאים או לקחת את הילדים הקטנים להרפתקה של דיסני. וכל זה במתחם אחד שבו תצטרכו להוכיח אחת ולתמיד את חשיבותה של עבודת צוות.

 

חדר בריחה רחובות - למי זה מתאים

חדרי הבריחה מתאימים למבוגרים וילדים כאחד. אלה כמה מבין האירועים השונים שבהם ניתן להתארגן יחד ולצאת למסע הרפתקאות מסמרר שיער:

  • בילוי זוגי – האם אתם זוג רומנטי שחוגג את יום הנישואים הראשון שלו. או אולי אתה מתכוון להציע לה נישואים בסיום המשימה האחרונה? כך או כך, חדר בריחה מיועד לשני משתתפים לפחות, והוא יכול להיות גיוון טוב עבור זוג רומנטי אשר מיצה את המסעדות והפאבים באזור.
  • ערב צוות לעובדים – מעוניינים להגיד "תודה" לעובדים שלכם בדרך מיוחדת? חדר בריחה רחובות הוא הפתרון. קחו את העובדים לחדר אימה מרתק או לחדר הרפתקאות, והם לא יפסיקו לדבר עליו במשך שבוע שלם.
  • מסיבת מצווה – כבר הייתם בכותל לכבוד חגיגת בר המצווה של הילד? כעת הגיע הזמן להפיג מעט את המתחים שלאחר הקריאה בתורה ולהוציא את הילדים ליום כיף. חדרי בריחה מתאימים גם לילדים ולכל המשפחה, כך שתוכלו לאתגר את הילדים במשימות מקוריות ומורכבות.

· רעיון מקורי ליום ההולדת – רוצים לחגוג יום הולדת בדרך מיוחדת? הזמינו מקומות לחדר הבריחה המועדף, כסו את עיניו, הובילו אותו היישר אל החדר ותעשו לו את היום.

 

להגיע מוכנים לחדר הבריחה

חדר בריחה רחובות הוא אטרקציה מהנה, אך כדי להפיק ממנו הנאה צרופה יש צורך להיערך מראש. ראשית, ודאו כי החדר אכן פעיל. לדוגמה, לעתים החדר הרצוי אינו פתוח במשך כל ימות השנה, אלא רק בשעות הקיץ. שנית, ודאו עם מפעילי החדרים אם אתם צריכים להביא ציוד מיוחד כמו נעלי ספורט או בגדים להחלפה. שלישית, כדאי להזמין מקומות מראש. בשל הביקוש הרב שיש לחדרי בריחה, בייחוד בימי הקיץ ובתקופת החגים, כדאי לשריין מקומות מראש.