טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדרי בריחה אשקלון

גרים באשקלון ולא מצליחים להחליט לאיזה בילוי לצאת ביום שישי בערב, שבת בצהריים או כל יום אחר בשבוע? הנסיעה לתל אביב נראית ארוכה מידי? נמאס לכם מעוד יציאה לפאב השכונתי או מצפייה בסרט? חדרי בריחה אשקלון הם האופציה הנפלאה ביותר עבור מי שמחפש בילוי ייחודי ושובר שגרה, הדורש ממנו לא רק ליהנות – אלא גם לחשוב תוך כדי הנאה.

 

חדרי בריחה אשקלון – בילוי שאין עוד כמוהו!

נסו להיזכר בפעם האחרונה שיצאתם לבילוי במסגרתו החלפתם יותר מכמה מילים במהלך הערב; הבר עלול להיות רועש מידי, בקולנוע אסור לדבר, ולא נזכיר בכלל את ההתמכרות לפלאפונים שגוזלת מאיתנו כל כך הרבה זמן איכות אחד עם השני. חדרי בריחה אשקלון מציעים חוויה נפלאה ומגבשת, שתאפשר לכם לברוח מהמציאות לשעה אחת בלבד, מבלי להציץ בפלאפון ולו פעם אחת!

  • פלאפונים, החוצה! – לא רק שלא יהיה לכם זמן להציץ בסלולרי שלכם, אלא שברוב החדרים קיים איסור מוחלט על הכנסת פלאפונים לחדר. הדבר מאפשר לקבוצה לתקשר זו עם זו ולהתמקד במשימות הפזורות בחדר.
  • עבודת צוות מנצחת – המטרה היא לצאת מהחדר תחת מגבלת זמן (בדרך כלל 60 דקות) על מנת לבצע את המשימה על הקבוצה לעבוד יחד; הם מעודדים זה את זה, מחלקים ביניהם את המשימות, ועוד.
  • תשכחו מהלחץ – נכון, הקבוצה נתונה תחת לחץ של זמן, אך הם כל כך עסוקים בלנצח את החדר, עד שרק לרגע הם שוכחים את לחצי היום יום מהם הם 'ברחו' לחדר, ולעיתים גם את המחלוקות ביניהם. התעסוקה המשותפת משכיחה מהם ולו רק לרגע, את כל מה שיושב על ליבם.

 

האם גם אתם תצליחו לברוח?

אנו בחברת Exit game מפעילים מגוון חדרים; כל חדר שונה מחברו ומציע רמות שונות של משחק, ואופי חדר שונה. האם גם אתם חלמתם לצאת למסע חלל? להיות חלק מסרט אימה? לצאת למסע בזמן? אנו מזמינים אתכם; משפחות, חברים, זוגות – להגשים את החלום ולצאת להרפתקה מהנה, מאתגרת וייחודית!