חדר בריחה נס ציונה

חדר בריחה נס ציונה

ExitGame היא חברה לחדרי בריחה איכותיים המציע חדר בריחה נס ציונה ובמקומות רבים אחרים בארץ. הצוות המקצועי והאדיב של החברה מוכן להעניק לכם את היחס האישי המגיע לכם ולהציע לכם חדרים בז'אנרים שונים – חדרי פנטזיה, חדרי אימה ומתח וגם חדרים לכל המשפחה. כמו כן, אם אתם מעוניינים להפתיע חברים טובים ליום ההולדת, תוכלו לרכוש עבורם שובר במתנה.

 

חדר בריחה נס ציונה - החדר המושלם לערב צוות

בכל שנה מתלבט המנהל לגבי האטרקציה שיארגן לעובדים – מסעדה, מסיבה בווילה או אולי בבריכה. אלה כמה סיבות טובות להזמין חדר בריחה נס ציונה כפעילות המושלמת לערב צוות:

  • מתאים לכולם – חדר בריחה הוא חדר המדבר אל כל העובדים הסקרנים שרוצים לצאת למסע של חידות מלהיבות ומעניינות. בפעילות כמו חדר בריחה כל אחד יכול לקחת חלק ולתרום להצלחת המשימה לפני שיגמרו 60 דקות החסד.
  • שוברים את הקרח – היחסים בין העובדים לבין המנהלים יכולים להיות מורכבים בחיי היום יום בשל אופי או דרג שונה. חדר בריחה הוא המקום המתאים להמיס את הקרח ולעבוד יחד כדי לפתור את כל החידות. זהו המקום שבו דווקא העובד יכול לפקד על המנהל שלו כדי לחלק את המשימות בקלות רבה יותר ולהגיע במהירות אל הפתרון הסופי של התעלומה.

· אין משימות מביכות – במהלך ערבי צוות ישנן לעתים פעילויות שאינן מתאימות לכל העובדים כמו שירי קריוקי או שחייה בבריכה. לא כך בחדר בריכה. החדר אינו כולל בדרך כלל פעולות כלשהן שעלולות להביך את המשתתפים.

 

החדר המושלם לאירועים

חדר בריחה נס ציונה אינו מתאים רק לערבי צוות, אלא גם למגוון רחב של אירועים מיוחדים. ניתן, למשל, להזמין את כל הילדים לחדר בריחה מאתגר במסגרת מסיבת בר מצווה או בת מצווה. הילדים הצעירים יכולים להוציא מרץ בעודם מתאמצים כדי לפתור חידות מורכבות יותר ממשחק "חפש את המטמון". כמו כן, חדרי הבריחה מתאימות לאירוע כדוגמת מסיבת סוף סמסטר. אם אתם סטודנטים עייפים שסיימו עד לא מזמן מבחן קשה בהנדסת חשמל, תוכלו לנקות מעט את הראש ולהתאוורר באמצעות חידות מקוריות וצבעוניות בחדר פנטזיה מרתק.