טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדר בריחה לקבוצות גדולות

חדר בריחה לקבוצות גדולות

חברת Exit Games מציעה חדר בריחה לקבוצות גדולות שיכול לאתגר את הסובבים במגוון רחב של הפעלות, חידות ופעולות מאתגרות. תוכלו לפתור חידות בבית מקולל, לשחרר רוח רפאים, לטוס אל החלל או לצאת למסע קסום בזמן. הצוות של החברה ישמח להעניק לכם חוויה מיוחדת שתשאיר לכם טעם של עוד ותגרום לכם להתמכר לאתגרי חדרי הבריחה הבלתי נגמרים.

 

חדר בריחה לקבוצות גדולות - חדר לאירועים המיוחדים בחיים

מעוניינים בבילוי מהסרטים שלא רואים בכל יום? רוצים להשתתף בפתרון משימות מאתגרות שלא ראיתם מימיכם? חדר בריחה לקבוצות גדולות הוא המקום בשבילכם. חדרי בריחה מתאימים לקבוצות שונות של אנשים, אלה כמה מהנפוצות שבהן:

  • סטודנטים – מעוניינים לחגוג את סיום הסמסטר? היה לכם מבחן קשה בסטטיסטיקה ואתם מחפשים דרך מקורית לשבור את השגרה? חדר בריחה לקבוצה של 6 משתתפים הוא המקום המתאים עבור בילוי בלתי שגרתי. תוכלו לפתור שורה ארוכה של רמזים וחידות, אשר לידן התרגילים שאתם נוהגים לפתור באוניברסיטה ייראו קלים ובלתי משמעותיים.
  • משפחות – קיימים חדרי בריחה המתאימים במיוחד למשפחות שיש להן ילדים קטנים. כבר בגיל כה צעיר כדאי להרגיל את הילדים לפתור בעיות בדרך יצירתית. גם אם אתם מרגישים שהחידות קלות מדיי עבורכם, עדיין תוכלו להפיק את מיטב ההנאה הצרופה שהיא מנת חלקו של כל בילוי משפחתי איכותי.
  • חברים – יש לכם חברים טובים שלא פגשתם זמן רב? כדאי להתקשר לכולם ולהודיע על פגישה מרגשת בחדר בריחה. חדר מיוחד זה יכול לשבור את הקרח הנוצר בעקבות פרק הזמן הארוך שבו לא נפגשתם ולספק לכם חוויה מרתקת.

· עובדים – חדר בריחה הוא מקום מתאים לגיבוש עובדים. העובדים שלכם יודעים לעבוד יחד במשרד, אך האם הם יכולים לעשות זאת גם בזמן מוגבל? זה הזמן לבדוק זאת באמצעות חדר אימה אחד גדול.

 

לבחור חדר לקבוצה

לפני שבוחרים חדר בריחה לקבוצות גדולות, מומלץ להביא בחשבון כמה פרמטרים. ראשית, מכיוון שמדובר בקבוצה גדולה, רצוי שאופי החדר יתאים לכל המשתתפים. כך שאם חברכם פוחד מחדר אימה, ותרו לו הפעם ובחרו חדר שבו גם הוא יוכל ליהנות. כמו כן, כדאי לברר על מאפייניו המיוחדים של החדר כדוגמת הימצאותם של מעברים צרים או פעילויות הכוללות מים.