טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדר בריחה לילדים

חדר בריחה לילדים

בזכות חברת ExitGame יכולים גם הילדים שלכם ליהנות מחדרי בריחה איכותיים ולהשתתף במגוון רחב של פעילויות מאתגרות. חדר בריחה לילדים מאפשר להם לצאת אל מסע ארוך בחלל, למצוא את הדג נמו או לחפש את המנורה של אלאדין. אז אם החופש הגדול נראה קצת גדול עליכם, ואם עייפתם מלטייל בפארק בכל פעם שאתם עושים בייביסיטר, קחו את הילדים לחדר בריחה מרהיב ותהינו גם אתם ממשחק הרפתקאות מרהיב.

חדר בריחה לילדים - כיצד חדר בריחה טוב יכול לתרום להתפתחות הילד

חדרי הבריחה אינם רק פעילות מהנה, אלא גם פעילות לימודית והתפתחותית אשר יכולה לתרום רבות לילדים. אלה כמה יתרונות של חדר בריחה לילדים על פני אטרקציות אחרות:

  • ללמוד לחשוב – חדר הבריחה מציב את הילדים בפני רמזים ואתגרים שהם מעבר למשחק רגיל של "חפש את המטמון". כאן נדרשת חשיבה חדה ולעתים אף יכולת תגובה מהירה, שכן יש לכם רק 60 דקות לפתור את כל התעלומות. כמו כן, משימות לא מעטות בחדרי הבריחה כוללות חישובים מתמטיים קלים או הפגנת יכולות מילוליות וידע בהבנת הנקרא, משימות אשר יוכלו לתרום לילדים גם בעודם לומדים בכיתה.
  • לעבוד כצוות – אחד הרעיונות הבסיסיים של חדר הבריחה הוא עבודת צוות טובה בין כל המשתתפים. הילדים יכולים ללמוד שאם הם יעבדו יחד, הם יוכלו לצאת מהחדר בזמן ולנצח.
  • להעלות את הביטחון העצמי – השתתפותם של הילדים בחדר בריחה מעלה את הדימוי העצמי שלהם. ילדים הלומדים להתמודד עם בעיות מורכבות וחידות בגיל צעיר, יצברו ביטחון רב יותר בהתמודדותם עם בעיות לימודיות וחברתיות בבית הספר.

· חשיבה ופעילות גופנית – חדרי בריחה לא מעטים כוללים את השילוב של הפגנת יכולות חשיבה וביצוע פעולות ספורטיביות כדי להצליח ולצאת מהחדר לפני שייגמר הזמן.

איך בוחרים את החדר לילדים

חדר בריחה לילדים הפך לאטרקציה מבוקשת בדיוק כחדר בריחה למבוגרים. לפני שמנתקים את הילדים ממסכי הטלוויזיה והמחשב ומכריזים על פעילות מחוץ לבית בדמות חדר בריחה מרהיב, יש צורך לבחור את החדר הנכון. חדרי בריחה בסימן סרטי דיסני יעניינו את הילדים הקטנים יותר, בעוד חדרי בריחה המבוססים על אגדות קסומות יכולים להתאים לכל המשפחה.