טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדר בריחה לזוג

חדר בריחה לזוג

מחפשים בילוי רומנטי בערב משעמם? חדר בריחה לזוג הוא האטרקציה המתאימה עבורכם, ולחברת ExitGame יש מגוון רחב של חדרים להציע לכם. תוכלו לטוס אל החלל, לבחור בחדר אימה מסמר שיער, לצאת למסע בזמן או ללכוד סוכן כפול והכול במתחם אחד. הצוות של החברה ישמח ללוות אתכם בכל התהליך של בחירת החדר המתאים עבורכם.

חדר בריחה לזוג לרגעים הרומנטיים בחיים

חדר בריחה הוא דרך טובה לחגוג כל אירוע, בייחוד אם אתם רוצים לברוח מהעולם לכמה זמן ולצאת להרפתקה זוגית שהיא שלכם בלבד. נכון, לא צריך אירוע מיוחד כדי לבלות יחד, אך הנה כמה אירועים מיוחדים שלקראתם תרצו לעשות פעילות מיוחדת:

  • הצעת נישואים זוהי אחת ההחלטות המלחיצות והגורליות ביותר שאתם מקבלים, ומטבע הדברים – אתם לחוצים. כדי להפיג במעט את המתח שהצטבר, ואולי גם לשכוח את הסכסוכים שהיו בשנה האחרונה ולדעת כי אתם מתקדמים לעתיד טוב יותר, כדאי להזמין את האישה לאטרקציית חדר בריחה לזוג, ולבסוף להציע את ההצעה המרגשת.
  • יום נישואים בין אם אתם זוג טרי ומאוהב ובין אם אתם חוגגים כבר 20 שנות נישואים, חדר בריחה הוא המקום לחגוג בו את האירוע המיוחד. אחרי שתפתרו בהצלחה את כל החידות ותצליחו לצאת מהחדר, תוכלו לחגוג את הניצחון במסעדה מפוארת.
  • עוד דייט רגיל פותחים פרק חדש בחיים ומתחילים לצאת לדייטים? חדר בריחה לזוג הוא האטרקציה שתשבור את הקרח בין שניכם ותקרב אתכם אל הדבר האמתי. כאשר תעבדו יחד כדי לפתור חידות ורמזים, תגלו שיש לכם הרבה במשותף.

· יום האהבה – זהו אחד הימים הרומנטיים ביותר בכל הזמנים, ואין זה משנה אם אתם חוגגים את יום האהבה העברי או הלועזי. ביום מיוחד זה כדאי להתנתק מהמציאות למשך שעה שלמה ולחזור מלאי אנרגיה וכוחות.

לבחור את החדר לפי סוג

כזוג, אתם כבר מכירים את ההעדפות שלכם, ובהתאם לכך תבחרו את חדר הבריחה שלכם. אם אתם זוג הרפתקני במיוחד, תוכלו לבחור את חדרי האימה שמציעים לכם המארגנים, אך אם אתם מחפשים קסם ועולם שלם של יצורים מופלאים ודמיוניים, חדרי פנטזיה יתאימו לכם יותר. כמו כן, אף פעם לא מזיק לחזור לילדות ולהתנסות בחדר קליל ומרענן כמו חדר בז'אנר סרט דיסני.