טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדרי בריחה מפחידים

חדרי בריחה מפחידים

מתי בפעם האחרונה הרגשתם איך האדרנלין עולה לראש? אולי בתיכון כאשר עליתם על רכבת ההרים בלונה פארק. חברת Exit Games מביאה לכם את החוויה הזו שוב בצורת חדרי בריחה מפחידים. אם סרטי אימה כבר לא מפחידים אתכם, ואתם מעוניינים לחוות את הדבר האמתי, תוכלו לנסות את החדר הנקרא "קללת אנאבל" כדי להסיר את הקללה של רוח רפאים פראית או את חדר "הבית המקולל" כדי לעלות על עקבותיו של מדען אשר נחשב לנעדר.

 

חדרי בריחה מפחידים - למי הם מתאימים

חדרי האימה אינם מתאימים לכל אחד. הם אינם מומלצים, למשל, לבעלי לב חלש ורגיש ולילדים מתחת לגיל 14. ועדיין, ישנם אנשים שאוהבים לנסות כל אטרקציה אשר קשורה למסתורין ואימה. אלה כמה קבוצות שיכולות לאהוב אטרקציות ומסתורין:

  • חיילים בחמשוש – אם אתם חיילים עברתם כבר הרבה – מסעות כומתה או שמירות במקומות מסוכנים. כעת, הגיע הזמן להשתחרר קצת ולהבין שמה שמפחיד אחרים כבר לא כל כך מפחיד אתכם. חדרי בריחה מפחידים ייראו לכם מלהיבים ומלאי שמחת חיים, חדרים שלא תרצו לעזוב במהירות גם לאחר 60 דקות של שהייה בהם.
  • סטודנטים בחופשת סמסטר – אחרי המבחן האחרון שהיה לכם בסטטיסטיקה דבר כבר לא יפחיד אתכם, אפילו לא חדר בריחה. ועדיין, תנו לאנשי המקצוע לאתגר אתכם בחדר מסתורי ומלהיב שיכול לשמש כאתנחתא מפחידה אך טובה מכל התקופה הלחוצה שאתם עוברים כעת.

· רגע לפני הצעת הנישואים – רוצה להציע לזוגתך נישואים אך חושש מהתגובה? אחרי שתנסה חדר בריחה מפחיד אחד, הצעת הנישואין כבר לא תיראה לך מלחיצה כל כך. לאחר שחוויתם יחד חוויה מלחיצה ומהנה, תוכל להפתיע אותה בהצעה מהסרטים.

 

לא רק חדרים של פחד

 מלבד חדרי בריחה מפחידים קיימים גם חדרים נוספים שיכולים להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות. חדרים הבנויים בז'אנר פנטסיה או סרטי דיסני, למשל, מתאימים יותר לילדים ולכל המשפחה. קיימים גם חדרי מסתורין מאתגרים בעלי דרגת קושי גבוהה כמו חדרי מסע בזמן או משימה שבמהלכה יש צורך לאתר סוכן שנעדר. על כל פנים, לפני שאתם בוחרים את החדר המתאים לכם, כדאי להתייעץ עם כל המשתתפים ולבחור את החדר המתאים לכולם.