טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדר בריחה אשדוד

חדר בריחה אשדוד

החופש הולך ומתארך לו ומנמאס לכם ללכת אל הים בכל יום? החברים שלכם הגיעו מהצפון ואתם רוצים להרשים אותם באטרקציה שהם לא ישכחו בקרוב? חדר בריחה אשדוד הוא דרך טובה להעביר עוד יום מיוחד של חופש לפני תחילת הלימודים. חברת Exit Games מציעה חדרים מגוונים בדרגות קושי שונות. במתחם שבאשדוד תוכלו לקחת את האחים הקטנים שלכם למסע בארץ האגדות או לצאת למסע בזמן, וכל זאת כשלרשותכם עומדות 60 דקות כדי להצליח במשימה.

 

מה הופך חדר בריחה אשדוד לאטרקציה טובה לימי הקיץ

מתלבטים בין עוד הליכה לקניות ורדיפה אחר מבצעים לבין רדיפה אחר סוכנים כפולים? רוצים להרגיש כמו בסרט אמתי? זה הזמן להבין מדוע חדר בריחה הוא האטרקציה המושלמת לחופש הגדול:

  • להפעיל את הראש – חדר בריחה אשדוד דורש מכם לחשוב בהיגיון ולפתור חידות לרוב. אך אל דאגה, לא מדובר בתרגילים קשים במתמטיקה הכתובים על הלוח, אלא בחידות מאתגרות ומעניינות שנועדו לקדם אתכם לשלב הבא ולהוביל אתכם אל דלת היציאה המיוחלת.
  • פעילות ספורטיבית – אתם אולי אוהבים לשחק בכדורגל על הדשא, אך בחום של חודש אוגוסט כדאי להישאר בחדר, ואם כבר חדר אז בחדר בריחה. גם כאן תוכלו ליהנות מפעילות ספורטיבית מאתגרת המשלב גם יכולת חשיבה מהירה ופתרון נכון של רמזים.

· חדרים ממכרים – אחרי שמנסים חדר בריחה אחד כבר לא רוצים להפסיק. בהתחלה כדאי לבחור חדרי בריחה קלים יותר, ולהמשיך לאחר מכן ולתפס בסולם הדרגות. האדם הוא יצור סקרן מטבעו, והחדרים משמשים אתגר אינטלקטואלי שאין לו תחליף. על כל פנים, מדובר בהתמכרות טובה הרבה יותר מהתמכרות לספת הטלוויזיה או למכשיר הסלולרי הקטן שאיננו נפרדים ממנו.

 

חדרים התורמים לילדים

חדר בריחה אשדוד יכול לתרום להתפתחות הילד ולהעלאת הביטחון העצמי שלו. החדר מכשיר אותו לפתור בעיות מורכבות ולחשוב "מחוץ לקופסה". כך שבשנת הלימודים הבאה יוכל הילד להתמודד בקלות רבה יותר עם תרגילים בחשבון או שאלות בהבנת הנקרא. אך מעבר לכך, חדרי הבריחה תורמים לדימוי העצמי. ילד אשר מצליח לפתור חידות ולצאת מחדרי הבריחה בזמן, יבין שאם רק ירצה הוא יוכל להשיג כל מה שיבקש באמצעות קצת מאמץ וחשיבה יצירתית.