טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
טלפון: 072-3973920
כתובת: רח' התקשורת 5, אשדוד
חדר בריחה

חדר בריחה

לנסוע בזמן, לצאת אל המסע בחלל או לצלול אל מעמקי הים כדי למצוא את הדג המפורסם נמו – את כל אלה אפשר לעשות במקום אחד. חברת Exit Game מציעה חדרי בריחה איכותיים למשפחות, זוגות ואנשים המחפשים אתגרים בחיי היום יום. חדר בריחה הוא המקום שבו תוכלו לברוח מהמציאות למשך 60 דקות כדי לפתור חידות מורכבות ולנסות לצאת בזמן ולנצח. אז אם אתם מחפשים אטרקציה מרהיבה בדרום, כדאי לקפוץ לאשדוד וליהנות מחדרי בריחה איכותיים.

 

מה כדאי דעת על חדר בריחה

הילדים משועממים בחופש הגדול? מחפשים דרך שבה תוכלו לאתגר את מוחם בפעילויות רבות ומגוונות במקום אחד? אם אתם מעוניינים להפתיע אותם בחדר בריחה מלא בהרפתקאות, אלה כמה דברים שאתם צריכים לדעת:

  • חלוקה לרמות – חדרי הבריחה מחולקים לדרגות קושי – קלה, בינונית וקשה. אם אתם חדשים בתחום, כדאי לבחור ברמה הקלה ביותר. לאחר ש"תתפסו" את הרעיון הכללי של חדר הבריחה, תוכלו להמשיך לחדרים מתקדמים יותר.
  • להתכונן לחדר – לפני שאתם מזמינים חדר בריחה משפחתי, מומלץ לשאול את המפעילים לגבי אופי החדר. האם הוא כולל פעילות במים? אם כן, מומלץ להביא בגדים להחלפה. האם בחדר ישנם מעברים צרים שדרכם אתם נדרשים לזחול? אם כן, מומלץ ללבוש בגדים נוחים ולבדוק האם החדר יכול להתאים גם למבוגרים או למשתתפים מלאים.
  • להזמין מקומות מראש – מאז שהחלו להופיע בארץ, הפכו חדרי הבריחה לאטרקציות מבוקשות בייחוד בסופי השבוע ולקראת החגים. לפיכך, אם אתם מתכננים בילוי משפחתי, כדאי לברר מראש לגבי מקומות פנויים. אחרת אתם עלולים להישאר ללא חדר מאתגר ופנוי במהלך החופשה.

· להתעניין במחיר – מחירו של חדר בריחה משתנה בהתאם לרמת הקושי שלו ולמורכבות. מדי פעם ניתן לקבל הנחות ומבצעים לקראת החגים, או לנצל קופונים שניתנו כמתנה ליום ההולדת.

 

איך כל זה התחיל

חדר הבריחה הראשון נולד בעמק הסיליקון ב-2006. את החדר הקימו קבוצה של מתכנתים, ומאז החלו להיפתח חדרי בריחה מגוונים במדינות כמו הונגריה, אוסטרליה או שווייץ. גם ישראל נכנסה לתמונה במהירות, וכיום קיימים בה כ-250 חדרי בריחה בדרגות קושי שונות הכוללים עלילות מורכבות המבוססות על סרטים, ספרים ולעתים אף אירועים היסטוריים אמתיים.